Březen 2012

Fotka z 6 dílu Sunrise

22. března 2012 v 7:28 | Brian Moore.
Jelikož jsem včera dotočil 6 díl můžete vidět co se bude dít.. ano objeví se letiště.. a objeví se jarní prázdiny.. no nic.. máte se na co těšit.. Btw. dnes se na blogu oběví 4 díl...! Ciao

Zase ta matika..

20. března 2012 v 6:51 | Brian Moore. |  Blah.blah,blah
Dobré ráno, dnes píšeme poslední písemku na rovnicové úlohy.. řeknu vám že od minula jsem to zapoměl, umím jen procentové... někdo ve škole mi to musí vysvětlit.. a já aď chci nebo ne tak to pochopím! Jinak prý dneska astronomicky začíná Jaro.. já si to nemyslím a tak napíšu článek až zítra... takže Ciao. :)

The Best Damn Thing.

17. března 2012 v 18:01 | Brian Moore. |  Písničky
Ciao, tahle písnička.. co o ní tak říct.. za prvé je od Avril a za druhé je pro mě velmi vzpomínková když jí slyším vzpomenu si na prázdiny když sem byl ještě malé dítě, bez problémů bez starostí.. prostě hezká písnička.. :)

SUNRISE 3.ep - STACYy

17. března 2012 v 11:21 | Brian Moore.

NEXT EPISODE!

POzor, mám natočené dva díly dopředu a točím další.. přinesu vám informace a fotky o co jde..! zatím se koukejte.. díl.. bude smutný.

SUNRISE 2.ep. STANOVÁNÍ

9. března 2012 v 6:52 | Brian Moore.

DALŠÍ EPIZODA!

Takže.. :D předem se omlouvám za svůj 1rok starž dabing.. je strašný.. a navíc není přes mikrofon ale jen na notebook do prázdna.. bohužel.. :D
Ale dalším dílem je to mnohem kvalitnější.. další díl je i velmi smutný oproti tomuto.. :) no dos keců.. dívejte se..!

NEJDE? - KLIK

©Přesunuto ze starého blogu

SUNRISE 1.ep. PARTY

7. března 2012 v 22:04 | Brian Moore.

NOVÝ SERIÁL NA BLOGU

Ciao, rozhodl jsem se že přenesu svuj starší (1rok) seriál i sem na blog.. no vlastně už jen sem na blog.. bude to hlavní dějiště pro the sims! takže se bavte..!
©Přesunuto ze starého blogu

Něco podrobnějšího o mně

6. března 2012 v 16:48 | Brian Moore.
pravé jméno Dominik, druhé méno Alex.
pro kamarády jsem Brian a pro sebe Brian Aaron Moore.
Je mi 13 let, pocházím z Karlovarského kraje.
nejradči mám letní večerní grilování a letní večerní "poflakování" s kamarády venku
ze všeho nejvíc miluji itálii a egypt, podzimní zamračené dny a jarní ticho před bouří.
bydlim ve městě ve kterém údajně mají být mrakodrapy.. a podle přátel a známích vůbec na svůj věk nevypadám.
No co.. věk je jenom číslo. :)
vyrůstal jsem ve velkém rodinném domě ze kterého jsme se museli odstěhovat (2009)
miluju stmívání, ghotic metal, metal, rock, pop, jazz, soul
interprety jsou asi Kurt Cobain, Avril Lavigne, Amy Winehouse, Serj Tankian.
Od malička hraju hru The Sims která mě baví. Začal jsem blogovat od 8 let.
Rád dabuji, zpívám, hraju (amaterské filmy).

Somewhere - TS3

6. března 2012 v 16:40 | Brian Moore. |  VIDEA | The Sims
Moje tvorba.

Lepák! - :D

6. března 2012 v 16:37 | Brian Moore. |  Koš


STŘEŠNÍ OKNO

6. března 2012 v 16:27 | Brian Moore. |  GALERIE ze hry
Tak nějak jsem zvládl dát do své hry OKNA.. ale uf.. ze začátku jsem nechápad ani návod.. no ono to hezky vypadá jenom zevnitř.. navenek je to katastrova! :D

The Sims 3 Showtime

6. března 2012 v 16:18 | Brian Moore. |  DODATKY TS 3
The Sims 3 Showtime Promo Image 450x197.jpg
Dodatek The Sims 3 Showtime z dílny studia The Sims, vám poskytne možnost provázet svého Simíka na cestě z absolutního amatéra po profesionála prken, jež znamenají svět a dělit se o své zážitky se svými přáteli. S pomocí nových a inovativních sociálních prvků, jako je například individuální novinkový kanál, budou hráči v kontaktu dosud nevídaným způsobem. Předávání a výměna zážitků a zkušeností s přáteli či dalšími spoluhráči The Sims se odehrává zcela bez nutnosti opouštět prostředí hry. Hráči budou moci vejít do nového světa a splnit si svůj sen stát se zpěváky, akrobaty, kouzelníky nebo diskžokeji. Díky nové funkci SimPort mohou navíc odeslat své Simíky do kamarádovy hry a nechat je tam vystupovat, objednat si kamarádovu vlastní show nebo vyrazit na turné a získat odměnu. Postupně získají další odměny za plnění úkolů a speciálních výzev, které lze sledovat a sdílet na "zdi" v rámci herní sociální sítě. Hráči se tam také mohou pochlubit úspěchy Simíků, zanechávat herní tipy, tvořit si seznamy přání a posílat dárky, hledat nové kamarády a dělit se se všemi o vzpomínky prostřednictvím herních zpráv a e-pohlednic.

The Sims 3 Domácí mazlíčci

6. března 2012 v 16:17 | Brian Moore. |  DODATKY TS 3
cz---Sim3Pt-promo.png
Vytvořte pro své simíky dokonalé i nedokonalé domácí mazlíčky, například zuřivé hlídací psy, nezbedná koťátka či oddané koníky, a rozhodněte, jak budou vypadat a jaké budou mít vlastnosti. Díky celé řadě nových aktivit a společenských interakcí ovládejte samotné mazlíčky a zažijte svět z jejich perspektivy. Udělejte simíkům i jejich mazlíčkům radost a vezměte je na exkluzivní místo plné předmětů, které najdete pouze v Limitované edici. Dejte simíkům nového člena domácnosti a objevujte nové způsoby, jak si ještě lépe hrát se živote


The Sims 3 Hrátky osudu

6. března 2012 v 16:16 | Brian Moore. |  DODATKY TS 3
Dost možná jistější než pravidelná obměna ročních období je přísun nových titulů značky The Sims. Po nedávné odbočce do středověku v podobě Sims Medieval tentokrát zataháme za nitky osudu postavičkám v Sunset Valley, vesničce obývané obyvateli hry The Sims 3. V pořadí čtvrté plnohodnotné rozšíření třetího dílu si zahrává s osudy všech místních obyvatel napříč všemi generacemi.
Cesta simím životem v podání Hrátek osudu začíná hned v útlém dětství, kam vnášejí řadu nových elementů od kočárků, spousty nových hraček až po imaginární kamarády. Těm nejmenším nezbedníkům a zvědavcům zajisté pořídíte dřevěnou klubovnu v korunách stromů, kde si nejen mohou hrát se svými vrstevníky a všemožně dovádět, ale také lumpačit například poléváním nic netušících kolemjdoucích. Co by to bylo za skrýš, kdybychom si ji nemohli pojmenovat nebo zamezit přístup kluků či holek.
Když už jsme u pohlaví, tak děvčata jistě uvítají pohádkový hrad a kluci pak futuristický přístřešek. Množství různých prolézaček pro nejmenší a jejich provedení si zaslouží jedině pochválit! Datadisk se na generaci nejmladších ostatně zaměřuje velmi intenzivně. Dětské pokojíčky nově můžeme vybavit dvoupatrovými postelemi a samostatnou kapitolou je přítomnost nové pečovatelské kariéry pro dospělé. Malých výrostků si tak užijeme doslova více než dost.

The Sims 3 Po setmění

6. března 2012 v 16:14 | Brian Moore. |  DODATKY TS 3

cz--im3-latnight-promo.pngHráči budou moci vyrazit se simíky do rušných ulic města, kde se z nich stanou místní celebrity, členové hudební skupiny, špičkoví barmani, režiséři a kdo ví, co ještě. Po získání přístupu do nejlepších klubů ve městě si budou muset osvojit to správné chování, jinak je čeká nekompromisní zásah vyhazovačů a hledání dalšího, méně noblesního způsobu, jak se dostat na seznam pozvaných hostů. Pokud má simík rád veselou společnost, může obrážet jak exkluzivní kluby, tak i obyčejné hospody, anebo dává-li přednost životu na hraně, má možnost začít pátrat po tajemstvích upírů.
Ať už se nakonec rozhodne najít si novou práci, natřít celé město na červeno či uspořádat párty na střeše luxusního apartmá, záleží vždy jen na hráči samém, jaký nový originální příběh v The Sims 3 začne psát. Co se stane, až světla zhasnou a simíci vyrazí do ulic?

The Sims 3 Povolání snů

6. března 2012 v 16:13 | Brian Moore. |  DODATKY TS 3
Povolání snů, v pořadí druhé rozšíření The Sims 3, umožní hráčům změnit životní i pracovní dráhu svých simíků několika zajímavými a vzrušujícími směry, což ovlivní nejen celkový průběh hry, ale také dění v jejich čtvrti. Postavu simíka bude možné ovládat i v zaměstnání a ovlivňovat tak to, jak proběhne celý jeho den. A opět tu budou volby - budete dojíždět za lidmi domů a zachraňovat životy jako lékař, nebo se vydáte na tenký led experimentů na nebohých pacientech? Stanete se hrdinným hasičem, bojujícím s ohnivým živlem, nebo raději se sekerou v ruce rozmlátíte vše, co vám v domě oběti přijde pod ruku? A co třeba zkusit řešit případy jako soukromé očko, které získává informace od svých zdrojů jemnými přesvědčovacími metodami, nebo je z nich dostává poněkud drsnějšími metodami ve stínu temné uličky?
Hráči si nyní mohou vybírat z mnoha zajímavých a různorodých povolání. V The Sims 3 Povolání snů se mohou stát krotiteli pomstychtivých duchů, vynalézat geniální a potencionálně ničivá technická zařízení, tvořit velkolepá sochařská díla nebo jako soukromá očka řešit fascinující záhady v desítkách spletitých případů. Kromě toho dostanou šanci změnit podobu a atmosféru města v roli architekta, jenž vdechuje čtvrtím nový styl pomocí módu Stavba a nákup. Z dalších povolání tu jsou třeba stylista či tatér, pod jehož rukama se ze sousedů stávají lidé ohromující moderním stylem, anebo chodící katastrofy. Vůbec poprvé dostávají hráči příležitost přímo ovlivňovat vývoj pracovních kariér simíků a rozhodovat o tom, zda budou konat dobro, či zlo, pracovat kreativně, či exaktně nebo zda budou k práci přistupovat ambiciózně s výhledem na rychlý postup, či jako flegmatičtí ulejváci. Budoucnost simíků, jejich úspěchy, či selhání jsou čistě v jejich rukách.
Jedná se o herní rozšíření a ke hraní je nutné vlastnit původní hru Sims 3.
Hardwarové požadavky
MINIMUM CPU 2,2 GHz, 1 GB RAM, 128 MB GFX
DOPORUČENO CPU 2,8 GHz, 2 GB RAM, 256 MB GFX

The Sims 3 Cestovní horečka

6. března 2012 v 16:11 | Brian Moore. |  DODATKY TS 3
  • The Sims se vydávají na dobrodružnou výpravu na slavná místa světa! Vydavatelství EA Play společnosti Electronic Arts dnes oznámilo vývoj titulu The Sims™ 3 Cestovní horečka, prvního doplňku* pro nejprodávanější hru na platformách PC a MAC v červnu 2009**, The Sims 3.
  • "Globální úspěch The Sims 3 za několik posledních měsíců nás velmi těší a jsme rádi, že již brzy budeme moci nabídnout rozšíření hry od dosud nejrozsáhlejší doplněk v historii The Sims," uvedl Scott Evans, generální manažer EA pro The Sims. "Hráči budou moci vzít své simíky na životní dobrodružnou výpravu a objevovat země za hranicemi Sunset Valley a Riverview, nasměrovat jejich osudy novým směrem na různých místech světa, inspirovaných věhlasnými lokalitami, a nechat se unést herním příběhem s otevřeným koncem, v němž objeví krásy a taje Číny, Francie a Egypta."
  • Hráči se vůbec poprvé se svými simíky vydají na nové cesty na slavná místa naší planety, která se podobají skutečným turistickým destinacím, a budou zde zažívat originální dobrodružství. Při objevování pamětihodností exotického města lze jen těžko odhadovat, co simíci najdou. Ať už půjde o učení bojových umění v čínském Shang Simla, pronikání do tajů bohaté kultury a obdivování slavných památek na romantickém francouzském bulváru Champs Les Sims nebo pátrání v hlubinách starobylé hrobky na egyptském nalezišti Al Simhara, hráči zavedou simíky na cesty, které změní jejich životy. Na nich mohou přijímat nové úkoly, za jejichž splnění získají přístup k tajným pokladům, naučí se novým dovednostem a využijí zajímavé osobní příležitosti. Také se setkají s dalšími simíky různých povah, poznají jejich kulturu a nové styly. Z cest si pak kromě svých nálezů přivezou i osobní fotografie, filmy a příběhy, o které se budou moci posléze podělit s celým světem. Kromě toho hráči navíc obdrží k verzi hry pro PC/MAC zdarma 1.000 SimBodů k onlinovému nákupu v The Sims 3 Store***.
  • The Sims 3 Cestovní horečka vyjde počátkem roku 2010 pod značkou EA Mobile™ rovněž ve verzích pro současné mobilní telefony, iPhone™ a iPod touch®. Bude obsahovat přizpůsobený herní systém, jehož detaily budou zveřejněny v následujících měsících. Další informace o dostupnosti u jednotlivých operátorů a cenách všech her z produkce EA Mobile získáte nawww.eamobile.com.
  • Více informací o The Sims 3 Cestovní horečka a The Sims 3 je pro vás k dispozici na www.thesims3.com. Titul The Sims 3 Cestovní horečka vyvíjí studio The Sims a dosud neobdržel hodnocení ESRB nebo PEGI.
*Pro hraní je vyžadována instalace The Sims 3 pro PC/MACy.
**Podle údajů NPD.
***JE VYŽADOVÁNO PŘIPOJENÍ K INTERNETU, podrobnosti na obalu produktu nebo v pravidlech digitální distribuce

Demi Lovato - Skyscraper

6. března 2012 v 16:05 | Brian Moore. |  Písničky

Its.. Friday, FRIDAY.. its.. fun..fun..fun..

2. března 2012 v 6:46 | Brian Moore. |  Blah.blah,blah
Text této písničky je naprosto příšernej.. ale někomu to nemusí vadit, hlavně těm co anglicky neumí :D
Ciao..! je pátek :D .. dneska dostáváme ty známky za tu matiku.. nebojím se.. oba příklady mi vyšli.. tak uvidíme.. vypadá že se stačilo jen učit.. abych to pochopil. :D
Je tam hrůza počasí.. mělo by se to protrhat.. já ještě odpoledne napíšu jak to dopadlo.. takže its friday, firday!